Previous Topic

Next Topic

Book Contents

Book Index

Od autora

Firma powstała w roku 1989. Pierwsze aplikacje tworzone były na bazie programu Clipper. Do dnia dzisiejszego, uległy wielokrotnym przeobrażeniom, aby w zmieniających się czasach mogły stać się produktami najwyższej klasy. Wieloletnia obecność na rynku informatycznym, zaowocowała współpracą z klientami w zakresie rozbudowy systemów. Ich spostrzeżenia, sugestie, pomysły, a także indywidualne prośby, niejednokrotnie przyczyniały się do poszerzania programów o nowe funkcje, parametry. Jako jedna z niewielu firm na terenie całego kraju, wystartowaliśmy równocześnie z wprowadzeniem w życie reformy ubezpieczeniowej, z zupełnie nową aplikacją Kadry – Płace w wersji Windows (poprzednio wersja DOS). Kompatybilność z Programem Płatnika – Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, a także wiele innych nowych możliwości, spowodowały ogromne zainteresowanie tym produktem naszych stałych oraz nowych klientów z CAŁEGO KRAJU. Gorąco zachęcamy państwa do zapoznania się z wersjami demonstracyjnymi naszych pakietów, dostępnych drogą internetową.

Obecnie do programowania używamy najnowocześniejszych narzędzi. Dzięki nim potrafimy tworzyć elastyczne, uniwersalne systemy, gwarantujące profesjonalne zarządzanie firmami z wielu gałęzi gospodarki i o zróżnicowanym statusie prawnym. Cieszy nas fakt, że z naszych usług zadowolone są nie tylko duże przedsiębiorstwa zatrudniające kilkuset pracowników, ale też niewielkie podmioty, obsługiwane przez nieliczne grona osób.

Wszystkie oferowane przez nas systemy współpracują ze sobą, a ponad to, także z innymi aplikacjami lub urządzeniami. Na przykład:

Kadry-Płace – współpracują z Programem Płatnika – ZUS, a także z Bankami – poprzez generowanie danych w odpowiednich standardach oraz czytnikami rejestrującymi czas pracy.

System Gospodarka Magazynowa – współpracuje z drukarkami oraz kasami fiskalnymi, a ponadto z urządzeniami pozwalającymi prowadzić sprzedaż w terenie (np. SET).

Dodatkowo wszystkie programy generują raporty w trybie graficznym, które można przesłać do EXCEL'a, by na przykład przetworzyć dane do innego, dowolnego programu. W każdym z programów mamy możliwość wygenerowania danych w trybie HTML i PDF. Moduł ten z pewnością będą dużym udogodnieniem dla osób zajmujących się analizą danych firmy. Automatyczne przenoszenie informacji bezpośrednio do arkusza kalkulacyjnego, zdecydowanie skraca czas przygotowywania raportów wynikowych, ponieważ żmudne wielogodzinne wklepywanie danych odbywa się teraz zaledwie w parę chwil.

Dane z naszych programów mogą być analizowane przy pomocy:

Wszystkie nasze systemy są "elastyczne" i charakteryzuje je przyjazny interfejs. Pomimo, że są programami z bogatym zasobem opcji, obsługuje się je w prosty, intuicyjny sposób. Nowoczesne rozwiązania oraz długoletnie doświadczenie w programowaniu aplikacji wspomagających zarządzanie, zaowocowało stworzeniem systemów zapewniających optymalne warunki wykonywanej pracy.

Nasze produkty z powodzeniem pracują w firmach (przedsiębiorstwach, instytucjach, spółdzielniach) o różnym statusie prawnym i często diametralnie innych sposobach zarządzania oraz prowadzenia rozliczeń i analiz. Ogromną wagę przywiązujemy również do projektowania, generowanych przez program wydruków. Szeroka paleta zestawień oraz łatwość odczytywania informacji z raportów, przez osoby nie mające bezpośredniego kontaktu z naszymi aplikacjami, (szefowie oraz osoby zajmujące się przeprowadzaniem analiz) poszerzają listę zalet naszego oprogramowania. W najnowszych produktach zainstalowaliśmy specjalny najnowocześniejszy generator wydruków RAVE, w którym każdy może zaprojektować dowolną ilość zestawień w różnych konfiguracjach. Zastosowanie takiego narzędzia z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających szefów i analityków. Dodatkowo programy umożliwiają tworzenie, w prosty sposób, własnych skryptów SQL. Structured Query Language (w skrócie SQL) jest to język programowania, który umożliwia nam szybkie generowanie z baz danych dowolnej ilości zestawień. Ponadto możemy zlecać wykonywanie dodatkowych obliczeń, analiz oraz grupować informacje pochodzące z różnych baz.

Programy w wersji Windows są ostatnim wydaniem pracujących od wielu lat, dosowych systemów. W ciągu całego okresu, wielokrotnie ulegały przeobrażeniom, by użytkownik mógł zawsze pracować z systemem opartym na najnowszych technologiach.

Oferta

Zapraszamy na naszą stronę INTERNETOWĄ www.tgsoft.pl

BANERuwaga

Microsoft, Windows, Windows NT, SQL Server, Office, Excell są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Microsoft Corporation.

Nazwa Rave jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Nevrona Designs.

Nazwa Delphi jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Borland.

Zobacz także

WSTĘP

Wymagania systemowe

Ogólnie o programach

Program KSIĘGA EXPRESS

Porównanie wersji