Previous Topic

Next Topic

Book Contents

Book Index

Program KSIĘGA EXPRESS

Księga Przychodów i Rozchodów jest naszym najnowszym produktem. Bardzo długo zwlekaliśmy z decyzją napisania takiego programu ze względu na przeważającą część naszych klientów, którzy pracują z wykorzystaniem systemu Finansowo Księgowego (pełne księgi rachunkowe). Jednak sprzedaż programów magazynowych, (w tym fakturowanie) mniejszym podmiotom gospodarczym, powodowała zawsze konieczność zaproponowania Księgi Przychodów i Rozchodów innych Firm.

System zajmuje się wszystkimi zagadnieniami potrzebnymi do prawidłowego prowadzenia Księgi Przychodów i Rozchodów. Przyjazny interfejs sprawia, że obsługa jest prosta i szybka. Wiele czynności zostało zautomatyzowanych, tak, aby operator nie musiał pamiętać o wszystkim (np. automatycznie prowadzony rejestr wyposażenia, rejestry VAT, itd...).

Kilka dodatkowych cech:

Atrakcja dla Biur Rachunkowych, krok w stronę klienta!

Program w wersji niezarejestrowanej może otwierać wszystkie bazy bez ograniczeń, a posiadając opcję archiwowania danych na dyskietkach (dzielone archiwum dla dużych baz) może zostać udostępniony swoim klientom przez Biuro Rachunkowe BEZPŁATNIE. Dzięki temu klient oprócz standardowych raportów wykonanych przez Biuro, może w domu wykonać szereg zestawień i analiz, ma dostęp do wszelkich informacji zawartych w systemie. Rozpakowanie danych z dyskietki wykonywane jest automatycznie przez program. Ograniczenie, jakie klient będzie miał u siebie, to brak możliwości skierowania wydruku na drukarkę (dostępny jest podgląd wszystkich raportów na ekranie), oraz ograniczenie wprowadzania własnych danych. Wszystkie pozostałe opcje są dostępne, w tym export do Excel'a. Dodatkowo należy tutaj zaznaczyć, że program jak na swoje możliwości, ma stosunkowo małe wymagania sprzętowe (w tym pojemność dysku i pamięci operacyjnej), co nie jest bez znaczenia dla potencjalnych klientów Biura.

Biuro Rachunkowe w prosty i szybki sposób może obsługiwać wiele firm, w ramach jednego systemu. Również "przechodzenie" pomiędzy danymi kolejnych firm, nie stanowi problemu.

Zobacz także

WSTĘP

Od autora

Wymagania systemowe

Ogólnie o programach

Porównanie wersji